niedziela, 15 grudnia 2013

Sprawy techniczne

Przepraszam, za drobne utrudnienia przy czytaniu w dniu dzisiejszym. Niestety nie sprawdziłem limitów dla liczby stron statycznych w Bloggerze i musiałem dzisiaj na bieżąco, nieco serwis "przeorganizować". Niestety Wasze stare zakładki już nie zadziałają, bo książka została przeniesiona ze stron statycznych do zwykłych postów. Przy okazji wprowadziłem kilka zmian w wersji mobilnej.
Dodatkowo mieliśmy małe problemy z adsense (które, było dostawcą reklam, ale ni z gruszki ni z pietruszki się obraziło na nasze 2 konta)... Serwis mamy zamiar utrzymywać z reklam, więc zmieniliśmy system banerowy na adkontekst, z którego jesteśmy na chwilę obecną zadowoleni i mamy nadzieję, że oni z nas też :)
W najbliższym czasie planuję poprawić wersję mobilną, bo się trochę w związku z dzisiejszymi roszadami posypała, ale to mnie zdopinguje do tego, żeby w niej mocniej pogrzebać i przenieść do niej funkcjonalność zakładek i linków do akapitów z wersji desktopowej, która pozwoli Wam "lądować" tam gdzie skończyliście czytać wcześniej.
Dodatkowo planuję dopisać gadżet prezentujący ilustracje Haliny, bo się zaczyna rozkręcać i domalowuje nam obrazki do nowych działów oraz buźki postaci z książki.
Jeszcze raz przepraszam za dzisiejsze niedogodności, mam nadzieję, że już więcej niespodzianek nie będzie :)

2 komentarze:

  1. Wow Bobby, napisałes tak przepieknym żargonem informatycznym, ze pomimo ze moja noc i tak jets już za krótka to muszę to napisac. Jestem w podziwie, ze ty wiesz wszytko jak byc poruszycielem bloga.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Już nie marudź, nie marudź ... tylko maluj :P i załóż w końcu gplusa ;)

      Usuń