O nas

„Wszystko ma swoje miejsce i na wszystko przychodzi właściwy czas.”
Dojrzeliśmy do tego, by uznać, że nadszedł ten właściwy czas.
Miejsce tylko przez chwilę powodowało wątpliwości.

„Maski Feniksa” to powieść-rozmowa, która przez ostatnie trzy lata wywoływała w nas ogrom emocji, pozwoliła zaprzyjaźnić się z bohaterami, oderwać od codzienności i pochłonęła długie godziny pracy.

W czasach gdy każdy talent, każda pasja ma swój show, próbowaliśmy odnaleźć swoje miejsce. Niestety jedyną realną szansą, by przedstawić setki zapisanych stron, było ustawienie się w bardzo długiej kolejce, bez gwarancji na to, że w wśród tysiąca innych książek zostanie zauważona właśnie nasza. Powoli przymierzaliśmy się do kolejki, nie widząc innej drogi.
Niespodziewanie pojawiła się nieśmiała myśl i zanim na dobre zakiełkowała, zanim zaczęły pojawiać się wątpliwości, padło kilka wiążących słów: „Tak wchodzę w to!!!”, „Mów co chcesz, ja to zrealizuję!!!”

Projekt ruszył. Pomysł z publikowaniem powieści we fragmentach w formie bloga wydał się nam najbardziej zasadny.

Żywimy przekonanie, że dla czytelnika ta historia będzie taką samą przyjemnością, jak dla nas była i jest praca nad nią.
Życzymy Wam, by czas spędzony w towarzystwie bohaterek: Agaty, Zuzy i Doroty, był niezapomnianym oderwaniem się od szarej codzienności. 

Kolejne rozdziały będą publikowane w czwartkowe wieczory. Mamy nadzieję, że w czasie weekendu łatwiej Wam będzie znaleźć chwilę dla snutej przez nas historii. Zapraszamy… Pati (autor)
 Halina (korekta, rysunki)
 Bobby (admin, kodowanie)

1 komentarz:

 1. No słuchajcie...świetna sprawa...
  Halina ilustracje fantastyczne,
  Pati...bla,bla,bla ( Ty wiesz co? :) ,
  Bobby wielki szacun (bobilizuj Patrycję do działania)

  Kawał dobrej roboty...moje gratulacje !!!

  OdpowiedzUsuń