Osoby

Agata Pietrowa/Górska/Zimmer – księżniczka z bajki, czarująca wizytówka Erica Zimmera z oddaniem trwająca przy boku męża. Kobieta, która wierzy w sprawiedliwość świata, w karę za przewinę, kocha bajki lecz nie wierzy w ich szczęśliwe zakończenia w rzeczywistym życiu.


Eric Zimmer – prawie książę z bajki z tym, że urodą przypomina księcia zanim doszło do przemiany z żaby w człowieka. Bogactwem zdecydowanie przyćmiewa swój ekscentryczny charakter. Typ faceta, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych; bez skrupułów czy zahamowań osiąga kolejne cele, irytując swoją buńczuczną postawą. Szaleniec w życiu i miłości. Nienasycony kolekcjoner zegarków.

Zuzanna (Su) Miłek/Lis – niezwykle żywiołowa i ekspresyjna postać. Nigdy nie kryje swoich emocji, zawsze mówi co myśli i nigdy nie czuje wyrzutów sumienia z tego powodu. Uwielbia być w centrum uwagi. Wierzy w przyjaźń i zasady, szczególnie nie swoje.

Karol Lis – zupełne przeciwieństwo żony. Nigdy nie postępuje spontanicznie, ani pochopnie. Jego decyzje są zawsze precyzyjnie wyważone. Z wielkim dystansem podchodzi do wszelkich zmian. Uwielbia spokój, harmonię. Ma alergię na zwierzęta.


Dorota Kalinowska/Zacharewicz – kobieta uwięziona w samej sobie. Eteryczna blondynka bez siły przebicia, wiary w siebie, pełna kompleksów i lęków. Cudowna matka, doskonała żona, opiekunka domowego ogniska, znudzona własną nijakością.

Antoni Zacharewicz – pewny siebie, dbający o rodzinę, dom, firmę i swoje potrzeby mężczyzna. Uwielbia las. Nie słucha polskiego rocka.

Urszula Górska – pracoholiczka odnajdująca spełnienie w nadmiarze obowiązków. Zawsze w formie i gotowości do działania. Lojalna i dyskretna. W chwilach stresu natrętnie nawija pukle włosów na palce, by po chwili z nową siłą i pewnością podejmować kolejne skuteczne działania.

Robert Pietrow/ Górski – podobieństwo małżonki, obowiązkowy służbista, który stara się oddzielać prywatne animozje od pracy. Ma trudne relacje z siostrą.

Anita Musen – przyjaciółka Zimmerów, fotomodelka, która pracuje tylko wtedy, gdy odczuwa satysfakcję i radość z podjętych działań. Bezkonfliktowa osoba, która ze zrozumieniem przyjmuje życie takim, jakie ono jest. Należy do zakonu motocyklowego. Nienawidzi czekolady, ale za to kocha kobiety.

Jacek Piskorz – wysoki, zgarbiony chłopak w okularach o jasnych przerzedzonych włosach. Ma problemy w komunikacji z ludźmi w rzeczywistym świecie. Nie posiada zmysłu dyplomacji, więc jest bezczelny lub zupełnie milczący. Samuraj.


Black Ozzy – postać, która nadała wyjątkowego czaru życiu pewnych bohaterów, odmieniła ich codzienność, uczyniła kompletnie szczęśliwymi, ale też poniekąd stała się łącznikiem w dramacie, morzu wylanych łez, ogromie tęsknoty i straty.


Sophia 6 – tajemnicza kobieta, spędzająca sen z powiek pewnym bohaterom, która najprawdopodobniej mieszka w mieście, gdzie jest okazały stary rynek. Ukrywająca się przed światem w Polsce, a może w Rosji, a może nawet w USA, lub gdziekolwiek indziej...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz